آنچه در مورد صندلی وسط هواپیما باید بدانید

صندلی وسط در هواپیما، معمولا صندلی مخوفی است. هم راحت به نظر می رسد و هم سخت. نمی دانید چه کسانی کنار شما خواهند نشست و شاید خود شما نیز برای رفت و آمد دچار استرس شوید. حال در این مقاله نکاتی را مطرح می کنیم که به زنده ماندن شما در صندلی وسط حین پرواز کمک خواهد کرد.

1. خوابیدن عمودی
منظور ما این نیست که ایستاده بخوابید، بلکه منظور ما این است که کنترل گردن خود را داشته باشید تا فقط کمی به راست متمایل شود. خیلی از افراد در صندلی وسط مشکل خوابیدن را دارند و میترسند که هنگام خواب، سر زیادی به چپ و یا راست متمایل شود. اگر از یک بالش گردنی استاندارد استفاده کنید هیچوقت چنین مشکلی را تجربه نخواهید کرد.

2. خرید هدفون
فقط برای چند ساعت، یک جفت هدفون خوب می تواند بهترین دوست شما زمانی که مسافر صندلی وسط هستید، باشد. می توانید به موسیقی گوش دهید و یا فیلم ببینید، در هر صورت از شر سر و صدای استرس آور خلاص خواهید شد.

3. حد و حدود خودتان را بدانید
همانطور که شما نباید به صندلی دیگران تجاوز کنید، دیگران نیز حق ندارند به شما فشار بیاورند. این صندلی محدوده و قلمروی شماست. اگر کسی حق شما را نادیده می گیرد، می توانید به او تذکر دهید.

4. خود را مشغول نگه دارید
آیا تا به حال متوجه شده اید زمانی که خود را مشغول می کنید، ساعت پرواز چقدر کوتاه به نظر می رسد؟ با سرگرم نگه داشتن، زمان را می کشید و این بهترین راه است. خواندن کتاب الکترونیکی، دذست کردن پازل، حل کردن جدول، گوش دادن به موسیقی و یا خوردن تنقلات می تواند سرگرمی محسوب شود.

5. درخواست برای صندلی دیگر
ممکن است تمامی صندلی ها در یک پرواز پر نشوند. در این صورت می توانید از کارکنان در رابطه با نشستن بر صندلی دیگر بپرسید و درخواست داشته باشید. اگر امکان پذیر باشد مطمئنا مورد قبول واقع خواهد شد.

6. استفاده از تجربه در زمان بعدی
این سفر برای شما یک تجربه خواهد شد. اگر بتوانید به راحتی این زمان را کنترل کنید و بگذرانید، در سفر بعدی هم در رابطه با صندلی مشکلی نخواهید داشت. اما اگر تجربه ی خوبی نداشتید در سفر بعدی نسبت به صندلی محتاطانه و آگاهانه عمل خواهید کرد.
آنچه در مورد صندلی وسط هواپیما باید بدانید was last modified: اکتبر 15th, 2016 by کانتر شماره یازده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.