برای سرحال ماندن در پروزاهای طولانی

وسایل ضروری برای پروازهای طولانی

تمامی کارها را طبق لیستی که برای سفر تهیه کرده اید، انجام داده اید،چمدان خود را بسته اید و برای سفر آماده شده اید. اما آیا می دانید در این پرواز طولانی مدت چه چیزهایی نیاز دارید و به زنده ماندن و سرحال بودن شما کمک خواهد کرد؟

 1. هدفون، کسب آرامش و سرگرمی در طول پرواز این خیلی مهم است که قبل از سفر یک هدفون تهیه کنید تا در طول سفر به خصوص هنگام خواب بتوانید از شر سر و صداهای مزاحم در کابین خلاصی یابید. همچنین می توانید قبل از سفر چندین موسیقی آرامشبخش نیز دانلود کنید و در طول پرواز به آنها گوش دهید.
1. هدفون، کسب آرامش و سرگرمی در طول پرواز
این خیلی مهم است که قبل از سفر یک هدفون تهیه کنید تا در طول سفر به خصوص هنگام خواب بتوانید از شر سر و صداهای مزاحم در کابین خلاصی یابید. همچنین می توانید قبل از سفر چندین موسیقی آرامشبخش نیز دانلود کنید و در طول پرواز به آنها گوش دهید.


بطری آب، مسافرتی
2. بطری آب، مسافرتی
کم شدن آب بدن می توانید بدترین تجربه در طول سفر به خصوص در پرواز با مسافت های طولانی باشد، زیرا علاوه بر آسیب هایی که به بدن می رساند، باعث خشکی شدید پوست نیز می شود. پس یک بطری آب با قابلیت استفاده ی مجدد همراه داشته باشید تا به محض خالی شدن، پر کنید و مورد استفاده قرار دهید.

3. تنقلات
هم می تواند از گرسنگی شما جلوگیری کند و هم شما را سرگرم می کند. فقط کافیست در خانه مقداری تنقلات، آجیل، میوه و ساندویچ تهیه و بسته بندی کنید تا در طول پرواز مورد استفاده قرار دهید. سعی کنید از مواد غذایی سالم و غنی استفاده کنید.

4. کیسه کوچک لوازم بهداشتی
یک کیف کوچک که بتوانید به راحتی لوازم بهداشتی مود نیاز خود را درون آن جای دهید و همراه داشته باشید، تهیه کنید. پماد، کرم مرطوب کننده، مسواک یکبار مصرف، دئودورانت طبیعی، اسپری خشک، دستمال مرطوب و ضدعفونی کننده دست از لوازمی است که ممکن است نیاز پیدا کنید.

5.شال گردن
همیشه در هواپیما از لباس های راحت استفاده کنید.علاوه بر آن یک شال و یا روسری نیز همراه داشته باشید.این شال علاوه بر اینکه در مقصد ممکن است به کار شما بیاید ، در هواپیما نیز به عنوان پتو هنگام احساس سرما می توانید استفاده کنید.

کمک به خوابیدن بهتر

6. کمک به خوابیدن بهتر
هرکس روش خود را برای خوابیدن دارد، اما در کابین هواپیما به دلیل سر و صدا و استرس، خوابیدن کمی مشکل می شود. شما می توانید از قرص خواب و یا اسپری ملاتونین استفاده کنید تا کمکی به خواب راحت شما بکنید. البته این موارد را باید با دستور و مشورت پزشک استفاده شود. همچنین علاوه بر هدفون که گفته شد می توانید برای اینکه خواب راحتتر و بهتری داشته باشید از چشم بند نیز استفاده کنید.

7. کتاب یا مجله
یکی از سرگرمی های مفید غیر الکترونیکی، مطالعه ی کتاب و یا مجله است. اغلب مجله و کتاب ها در فرودگاه گرانتر هستند، پس چندین مورد سبک را همراه داشته باشید.

8. سرگرمی های الکترونیکی
می توانید در طول پرواز خود را با لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند سرگرم کنید. مثلا کتاب رامی توانید به صورت الکترونیکی در گوشی بخوانید و یا به تماشای فیلم بنشینید. البته همه ی این موارد را باید در خانه تهیه و دانلود کرد.

9. متکای مسافرتی یا گردنی
متکایی که اصلا جایی را اشغال نمی کند و به راحتی باد می شود و پشت گردن را پوشش می دهد.بدین گونه هنگام خواب، گردن شما به اطراف متمایل نشده و بعد از بیدار شدن با درد گردن مواجه نخواهید شد.

10. همراه داشتن شارژر
حتی اگر همه ی وسایل خود را در خانه شارژ کنید هم ممکن است در طول پرواز و یا بروز تاخیر، وسایل الکترونیکی شارژ خود را از دست بدهند. درست است که همه چیز مدرن و پیشرفته شده است اما هیچ تضمینی برای وجود شارژر در کابین هواپیماها وجود ندارد پس یک شارژر بدون نیاز با اتصال برق همراه داشته باشید تا مورد استفاده قرار دهید.
برای سرحال ماندن در پروزاهای طولانی was last modified: اکتبر 15th, 2016 by کانتر شماره یازده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.