دیزنی لند در کیش

محبوبیت دیزنی لند در حدی بوده که مدیران ایرانی را نیز به فکر فرو برده و پروژه احداث مکانی مانند دیزنی لند در #کیش تحت بررسی قرار گرفته است.

دیزنی لند در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد، این شهربازی زیبا و بزرگی که توسط مدیریت والت دیزنی اداره می شود مکان بسیار مناسبی برای دوست داران کارتون ها و انیمیشن ها است، در این مکان بازیگران واقعی تحت شرایط پذیرش خاصی انتخاب شده و به ایفای نقش آن شخصیت کارتونی می پردازند، محبوبیت دیزنی لند در حدی بوده که مدیران ایرانی را نیز به فکر فرو برده و پروژه احداث مکانی مانند دیزنی لند در کیش تحت بررسی قرار گرفته است.

کیش

کیش جزیره ی بسیار زیبایی که در جنوب ایران قرار گرفته است و مسافرین با انتخاب تور کیش ارزان می توانند از این مکان بسیار زیبا دیدن کنند. تفریحات و مکان های دیدنی این جزیره باعث شده که مسافرین زیادی به این منطقه سفر داشته باشند، سفر به کیش می تواند سفری رویایی برای افراد باشد وجود غروبی دل انگیز بر روی آب های نیلگون خلیج فارس و سکوتی که حاکم بر این مکان است باعث بی مانند شدن آن می شود؛ این جزیره، تفریحاتی برای تمامی سنین دارا است، از نمونه های تاریخی تا مدرن ترین مکان های دیدنی را در خود جای داده است و برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت سرگرمی جذابی داراست.

بهترین زمان سفر

مناسب ترین زمان برای سفر به کیش در نوروز است که می توان با انتخاب ارزان ترین قیمت تور کیش بهترین انتخاب را برای سفر خود داشته باشید، اغلب جشنواره ها در نوروز برگزار می شود، تور نوروز می تواند رویایی ترین برنامه پیش رو باشد همچنین این سفر بسیار خاطره ساز خواهد بود، با توجه به مطالبی که در رابطه با تفریحات و مکان های دیدنی کیش بیان شده مسافرین می توانند انتخاب خوبی برای مسافرت خود داشته باشند.

4 قانون دیزنی لند

1. دویدن ممنوع: دویدن افراد در این مکان ممنوع است. همچنین هیچ کودکی در هنگام بازی نباید در این شهر بازی بسیار زیبا بدود.
2. نشستن روی صندلی تاشو ممنوع: کسی دلیل این ممنوعیت را نمی داند اما برای همه لازم است که از این قانون پیروی کنند.
3. پوشیدن لباس شخصیت ها برای بزرگسالان ممنوع است: پوشیدن این لباس ها برای بزرگسالان ممنوع است و فقط این امکان برای کودکان وجود دارد.
4. ورود به این مکان با خالکوبی ممنوع: در صورتی که خالکوبی و یا تتو با طرح و شکل خاصی بر روی سر و بدن داشته باشند که قابل مشاهده باشد امکان ورود به این مکان را ندارند.

لاکی آیلند

لاکی آیلند نام مکانیست که کاملا شبیه به دیزنی لند است و در کیش قرار خواهد گرفت این مکان که بسیار مورد پسند کودکان است از زمان افتتاحش تا به امروز نزدیک به 550 میلیون نفر را به خود دیده است. ورود به این مکان محدودیت سنی ندارد و برای تمامی افراد مجاز است.

ساخت این مجموعه به تصویب رسیده است و قرار بر این شده است که مکانی جهت سرگرم شدن کودکان و خانواده ها در کیش ساخته شود و همچنین در جهت بهبود فرهنگ افراد در این مکان تلاش بسیاری می شود با رعایت قوانین خاصی که گذاشته شده و پیروی می شود.

دیزنی لند در کیش was last modified: اکتبر 16th, 2017 by کانتر شماره یازده