چگونه از پرواز لذت ببریم؟

همه ی مسافران دوست دارند که بهترین پرواز را داشته باشند اما برخی بی تجربگی ها باعث می شود دچار مشکل شوید.حال نکاتی را برای لذت بردن بیشتر از پرواز باهم بررسی می کنیم.

1.انتخاب هواپیمای مناسب
مطمئنا هیچ چیزی بدتر از این که در پروازهای با مسافت طولانی زانوی شما خم باشد و تا رسیدن به مقصد آرامش نداشته باشید. خوشبختانه، برخی از خطوط هوایی دارای هواپیماهایی هستند که کابین بزرگی دارند، صندلی ها بزرگ و راحت هستند و جای زیادی برای درازکردن پاها و حرکت دادن آنها وجود دارد.

2.انتخاب عاقلانه ی صندلی
انتخاب صندلی مناسب در راه های طولانی بسیار حائز اهمیت است.می توانید از مشاوران سفر که تجربه ی مسافران را در مورد صندلی در اختیار شما می گذارند، کمک بگیرید.برخی صندلی ها هستند که نسبت به دیگر، بیشتر مورد توجه هستند. این صندلی ها معمولا امتحان خود را از نظر راحتی پس داده اند.

3. اجتناب از ردیف خروج
درست است که این ردیف دارای فضای بیشتری است اما دارای نقص هایی نیز هست. برای نمونه، صندلی قابلیت خم شدن ندارد و صفحه نمایش تلوزیون دورتر از جاهای دیگر است .باز هم باید ببینید که کدامیک از مزیت های ، صندلی و یا فضای بیشتر برای شما دارای اهمیت بیشتری است.

4.برخی وسایل برای راحتی بیشتر
همراه داشتن برخی وسایل برای گذراندن چند ساعت راحت در هواپیما ، تقریبا ضروری به حساب می آید.برای نمونه ، یک متکای پشت گردنی ، چشم بند ، گوش بند و یک هدفون برای خنثی کردن سر و صدا همراه داشته باشید.
چگونه از پرواز لذت ببریم؟ was last modified: اکتبر 15th, 2016 by کانتر شماره یازده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.