چگونه در هواپیما خود را سرگرم کنیم؟

ممکن است همه ی ما تجربه ی یک سفر هوایی را داشته باشیم. این سفر هوایی می تواند در مسافت های کوتاه باشد یا مسافتهای طولانی پرواز، هوای کابین، کم بودن جا و خیلی مسائل دیگر می تواند باعث هیجان و یا استرس زیادی شما شود. این مسائل در پروازهای طولانی بیشتر حس می شود. حال برای اینکه این استرس را حس نکنید باید خود را در طول پرواز سرگرم کنید، اما چگونه؟

1. تماشای فیلم
در پروازهای طولانی مدت، قطعا صندلی شما دارای یک مانیتور است. بهترین کاری که می توانید برای سرگرم کردن خود انجام دهید این است یک به تماشای یک فیلم بنشینید. این فیلم می تواند نجات بخش شما در هواپیما باشد. این فیلم سرگرم کننده حتی می تواند بر روی لپ تاپ، آی پد و یا هر دستگاه دیگری نیز باشد.

2. مطالعه کردن
می توانید کتاب یا مجله ای را در فرودگاه خریداری کنید و یا یک کتاب الکترونیکی از قبل دانلود کرده و برای این سفر آماده کنید. حتی می توانید کتابی که مدتها آرزوی خواندن آنرا داشتید اما فرصتی برای آن پیدا نمی کردید را در این سفر شروع کنید. خواهید دید که در این مدت بدون خستگی بیش از 50 صفحه ی آنرا تمام کرده اید.

3. آنلاین باشید
امروزه دیگر بسیاری از پروازها دارای وای فای هستند. این به این معنی است که با اتصال به اینترنت می توانید با دوستان چت کنید، کارهای اینترنتی خود را انجام دهید و یا در وب سایت ها بچرخید.یک سرگرمی مجذوب کننده که به راحتی ساعت ها را می توانید با آن بگذرانید.

4. انجام ورزش
هیچ قانونی برای راه رفتن در هواپیما وجود ندارد. قطعا در پرواز طولانی مدت بدن شما از نشستن زیاد، آزرده خواهد شد. پس هراز چند گاهی به بهانه ای بلند شوید و چند قدمی راه بروید. حتی می توانید در حالت نشسته نیز دست و پاهای خود را بکشید و با این کشش، خستگیها را رفع کنید.

5. استفاده از بازی مجلات
مجله ها دارای بازیهای بسیاری نظیر: پازل، سودوکو، جدول و … هستند که برای سرگرمی علاوه بر خواندن مجله می توانید دست به کار شوید و تمامی این بازیها را نیز امتحان کنید. جدول یکی از سرگرمی های محبوب نزد همگان است.

6. صحبت با همسفر
با یک نگاه و لبخند به آرامی صحبت کوتاهی را با بغل دستی خود در پرواز و همسفرتان شروع کنید. ممکن است کم سابقه باشد و یا اصلا شما اجتماعی نباشید و یا حتی طرف مقابل میلی به صحبت کردن نداشته باشد اما امتحان آن ضرری نخواهد داشت. قطعا می توانید یک موضوع مشترک برای ادامه ی صحبت باهم پیدا کنید.

7. بخوابید
اگر بتوانید به راحتی، حتی چرت کوتاهی نیز در هواپیما داشته باشید، قطعا مورد حسادت قرار خواهید گرفت.اگر یک بالش پشت گردنی همراه با یک هدفون برای حذف سر و صدای کابین داشته باشید، می توانید خواب راحتی داشته باشید.حتی می توانید از قرص خواب نیز استفاده کنید.

چند نکته ی دیگر:
-می توانید ابرها را نیز مانند گوسفندان بشمارید.
-می توانید در ابرها اشکالی پیدا کنید و بدین گونه سرگرم شوید.
-می توانید عکاسی کنید.یکی از عکسهای مورد علاقه و پر طرفدار، عکس از پنجره هواپیما بر فراز آسمانهاست.
چگونه در هواپیما خود را سرگرم کنیم؟ was last modified: اکتبر 15th, 2016 by کانتر شماره یازده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.